• Slide Top 02
  • Slide Top 01

Restaurace

Víno a jídlo k sobě neodmyslitelně patří, doplňuje se, snoubí a při správné kombinaci dokáže víno jednotlivé chutě, vůně a vůbec zážitek z jídla zvýraznit, umocnit a zlepšit!  

Právě proto jsme při plánování, navrhování a vůbec vzniku budovy vinařství počítali s vlastní restaurací, která bude nabízet jídla s vínem přímo spojena v receptech anebo je senzoricky ovlivňují, ať už vínem samotným nebo dalšími produkty z hroznů (vinný ocet, olej, vinné želé a marmeláda, vinná hořčice, rozinky, vínovice …..) 

Zároveň se snažíme v naší restauraci podávat jen pokrmy z čerstvých a lokálních surovin, takže naše menu se poměrně často mění a můžete si vybírat „jen“ z menšího počtu pokrmů, ale zaručeně čerstvých a vyráběných s našim vínem, což každý opravdový gurmán a vůbec milovník dobrého jídla ocení. 

home slide piju 06

Kromě toho, že se v naší restaurace setkáte s tradičními domácími pokrmy, můžete ochutnat i variace na známe a bez nadsázky ikonické vinařské pokrmy z celého (vinařského) světa jako je např. Beef Bourguignon, Stroganoff a další. 

Nejlépe, když nás navštívíte a vyzkoušíte naší vinařskou restauraci společně s našim vínem sami. 

Těšíme se na setkání a přejeme dobrou chuť a příjemný gastronomický zážitek!

AKTUÁLNÍ MENU   AKTUÁLNÍ DENNÍ MENU


Chef - Osoba šéfkuchaře je stejně tak výrazná a důležitá jako sám vinař a jsou si v tomto ohledu dost podobni, protože každý svým jedinečným způsobem ovlivňuje svůj produkt, jeho charakter, chuť a celkový dojem. 

Vzhledem k tomu, že se v naší restauraci hodně soustředíme na víno a velice často a rádi jej zapracováváme do jednotlivých pokrmů, je pro nás (životně) důležité, aby měl náš šéfkuchař špičkové znalosti o víně, měl k němu vztah a stejně tak měl špičkové degustační a senzorické dovednosti a uměl tak nejen vybrat správné víno k vaření, ale samozřejmě i správně a vhodně dohotovit připravovaný pokrm. 

restaurace chef

Kontakty

Kateřina - šéfka
+420 777 260 066

František - akce
+420 777 922 600 

Pavel - vinotéka na Náměstí
+420 774 744 086

Vinařství

Rodinné Vinařství Mikulov
Vídeňská 5, 692 01 Mikulov  

info@vinarskecentrum.com
+420 777 922 600

Sídlo firmy

Vinařské centrum s.r.o.
Náměstí 199/11, 692 01 Mikulov

IČ: 29215137
DIČ: CZ29215137